Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çilekte Topraksız Kültür Uygulamaları
16-01-2013, Saat: 06:25 PM,
RE: ÇİLEKTE TOPRAKSIZ KÜLTÜR UYGULAMALARI
(11-01-2013, Saat: 12:38 AM)Mehmet SARICAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Vetman arkadaşımızda burada paylaşımda bulunsa ne iyi olur. Hem forum hareketlenir hemde fazla kalabalıktan uzak problemlere çözüm bulmaya çalışırız.
 Sayın Mehmet SARICAN Bey merhaba;
Nazik davetiniz için teşekkür ederim. bu formu sürekli takip ederim ama son bir kaç denememde problemler oluştu ve giriş bile yapamamıştım. sayın İdris bey de bu konudan şikayetçiydi sanırım. ama son bir haftadır işlerimin yoğunluğu nedeniyle diğer formlara da giremedim. Hatta Sayın Kudret Hocamın ve Sayın İsmail Beyin mesajlarına cevap bile veremedim, kendilerinden özür diliyorum. İşlerimizin yoğun olmadığı zamanlarda paylaşımlarda buluşmak temennisiyle... selamlar... saygılar...
Ara
16-01-2013, Saat: 09:17 PM,
(16-01-2013, Saat: 06:25 PM)vetman996 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2013, Saat: 12:38 AM)Mehmet SARICAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Vetman arkadaşımızda burada paylaşımda bulunsa ne iyi olur. Hem forum hareketlenir hemde fazla kalabalıktan uzak problemlere çözüm bulmaya çalışırız.
 Sayın Mehmet SARICAN Bey merhaba;
Nazik davetiniz için teşekkür ederim. bu formu sürekli takip ederim ama son bir kaç denememde problemler oluştu ve giriş bile yapamamıştım. sayın İdris bey de bu konudan şikayetçiydi sanırım. ama son bir haftadır işlerimin yoğunluğu nedeniyle diğer formlara da giremedim. Hatta Sayın Kudret Hocamın ve Sayın İsmail Beyin mesajlarına cevap bile veremedim, kendilerinden özür diliyorum. İşlerimizin yoğun olmadığı zamanlarda paylaşımlarda buluşmak temennisiyle... selamlar... saygılar...
sayın mehmet hocam bende sürekli sitenizi takip ediyorum
fakat kendi ismimle girince bütün yazılar ingilizce oluyor bu yazıyı bile kaç denememden sonra yazabildim
Ara
16-01-2013, Saat: 10:07 PM, (Son Düzenleme: 16-01-2013, Saat: 10:11 PM, Düzenleyen: Mehmet SARICAN.)
(16-01-2013, Saat: 06:25 PM)vetman996 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşlerimizin yoğun olmadığı zamanlarda paylaşımlarda buluşmak temennisiyle... selamlar... saygılar...

Sn. vetman996,

Güzel ve zevkli yoğunluklar diliyorum. Umarım yorulduğunuza değer sonuçlar alacaksınız. Sisteminizin çok güzel oldu. Ne zaman müsait olursanız bekliyoruz.
(16-01-2013, Saat: 09:17 PM)idris Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sayın mehmet hocam bende sürekli sitenizi takip ediyorum
fakat kendi ismimle girince bütün yazılar ingilizce oluyor bu yazıyı bile kaç denememden sonra yazabildim
Sn. idris,

Daha önce de yazdım. Forumun altyapısına Şansal Bey bakıyor ve şu an Istanbul' da. Kendisine bahsettim, dönüşte neden olduğuna bakacak. Şu an yazabildiğinize göre bir süre böyle idare edeceksiniz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi