Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkçe Topraksız Tarım Kitapları
25-12-2009, Saat: 03:37 PM,
Türkçe Topraksız Tarım Kitapları
http://www.hasad.com.tr/Default.aspx
Tarımın Geleceği, Topraksız Tarım'dadır...
19-02-2011, Saat: 11:22 PM,
RE: Türkçe Topraksız Tarım Kitapları
Sayın üyeler,
Bu konudaki aşağıda belirttiğim kitaplarımı Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesinden temin edebilirsiniz:
1.Sera sebzelerinin perlit doldurulmuş torbalarda topraksız yetiştirilmeleri
2.Topraklı ve topraksız ortamlarda fide üretimi
3.Domateste çiçek burnu çürük (ÇBÇ) ve çatlak meyve oluşumunun nedenleri ve çözüm yolları
Saygılarımla,
Prof.Dr.Servet Varış
Ara
20-02-2011, Saat: 01:18 AM,
Bu kitapları alabilmemiz için fakültenin hangi bölümüne müracaat etmeliyiz.
20-02-2011, Saat: 01:45 AM, (Son Düzenleme: 20-02-2011, Saat: 01:54 AM, Düzenleyen: önce vatan.)
Ziraat fakültesi sekreteri,Ayla Platin'e : aplatin@nku.edu.tr, tel:0282 2931451 veya 2931442 iç hat:111 ; Dekan Yardımcısı Prof.Dr. İsmet Başer'e:ibaser@nku.edu.tr , tel:0282 2931442 iç hat:119
başvurabilirsiniz.Kitapların adet fiyatı 3-5 TL arasındadır. Bir sorun çıkarsa bana bildirebilirsiniz: svaris@nku.edu.tr ,tel:0282 2931442 iç hat:140
Ara
03-04-2012, Saat: 10:17 PM,
Topraksız Tarıma gönül veren değerli üyelerimiz;

Hepimizin kütüphanesinde kesinlikle bulunması gereken, Namık Kemal üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanı ve sitemiz üyesi Sayın Prof.Dr.Servet VARIŞ Hocamızın üç kitabından bahsedeceğim.

1) Sera sebzelerinin perlit doldurulmuş torbalarda Topraksız yetiştirilmeleri (üçüncü baskı)
2) Topraklı ve Topraksız ortamlarda fide Üretimi (üçüncü baskı)
3) Domateste çiçek burnu çürük (ÇBÇ) ve çatlak meyve oluşumunun, nedenleri ve çözüm yolları (ikinci baskı)

Bu el altı kitapları, konularını detaylı olarak ele alarak irdelemiş, akademik çalışmaların sonucuna göre yazılmış. Ayrıca topraksız tarım için kolaylıkla uygulayabileceğiniz besin eriyik reçeteleri var.

Birinci kitabın içinden "Perlit Torba Kültürü uygulama Kılavuzu" adlı ücretsiz bir broşür çıkıyor.

Kitapların Fiyatları şöyle :

1. Kitap 1.00 TL.
2. Kitap 1.50 TL.
3. Kitap 1.00 TL.

Kitapları İsteme Adresi :
Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Baskı Yayın Bürosu

Nurettin ÇİFTÇİ
Tel : 0282 250 20 19
Cep : 0538 965 00 52

e-mail : nciftci@nku.edu.tr
08-04-2012, Saat: 07:13 PM,
Bende almak istiyorum yarın iletişime geçeceğim , teşekkürler.
Ara
08-04-2012, Saat: 08:30 PM,
Ben mail attım Nurettin Bey'e ama cevap gelmedi. Kitaplar elzem ve neredeyse bedava; almak lazım.
Ara
08-04-2012, Saat: 11:03 PM,
Ben de telefon açtım birkaç kez ama cevap yok. Herbir kitaptan beş-altı tane alıp çevremde dağıtmak istedim ama ulaşamıyorum.

Şansal abi, fırsatın olursa ilgilenebilir misin?

Sevgilerimle.
Ara
09-04-2012, Saat: 01:17 AM,
Sevgili Arkadaşlar haftasonu oluşundandır umarım. Ben sitede görünce Nurettin beyi aradım sağolsun ilgilendiler . Perşembe günüydü vakıf banka parasını yatırdım o sırada Kdz Ereğli' deydim, cuma günü istanbula geldiğimde kitaplar gelmişti. Nurettin bey sağolsunlar ogün kargoya vermişler.
Henüz fazla inceleyemedim ama üniversite yayınıdır, mutlaka çok değerli doğru bilgiler içeriyordur. herkese tavsiye ederim.
Ara
09-04-2012, Saat: 03:04 PM, (Son Düzenleme: 09-04-2012, Saat: 03:04 PM, Düzenleyen: malbman.)
Arkadaşlar Nurettin Bey ile az önce telefonla görüştüm. 1 numaralı kitaptan ellerinde kalmadığını, yeni baskısının Temmuz gibi ellerine geçeceğini söyledi.

Sanırım bu kitap satış işi kendiler için biraz angarya oluyor. Zira konuşmanın bir yerinde, "Servet hocayı kıramadığımız için bu dağıtımı yapıyoruz, yoksa sizin için de bizim için de çok zahmetli oluyor" dedi.

Bu kitaplara sahip olmak için kolay bir yol bulabilir miyiz?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi